https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |
Zeg nooit nooit, het stukje A4 tussen Delft en Schiedam/Vlaardingen is tenslotte ook al bijna gereed na 60 jaar welles/nietes!
Dat Groenlinks er niets in ziet wil niet zeggen dat het definitief van de baan is.
De weg maakt geen onderdeel van de MIRT 2015, het rijksprogramma, en ook niet van de provinciale verkeerspassingsplannen. Kortom er is geen daadwerkelijk planning voor dit trace.
Als je dit toe gaat staan dan kunnen we ook de doorgetrokken A6 van Emmeloord tot Assen intekenen aangezien die ooit gepland is geweest. Ik neem aan dat dit niet het doel is van OSM. Ergens moet je een grens trekken lijkt me?
Los van dat punt wil ik toevoegen dat het trace lukraak is ingetekend, ook iets dat mij onwenselijk lijkt aangezien het als daadwerkelijk plan kan worden opgevat
door een onwetende OSM gebruiker.
Bij de Blankenburgtunnel wordt bijvoorbeeld netjes vermeld welk tracealternatief dit verbeeldt, maar hier is het uit iemands fantasie gekropen en niet op werkelijkheid gebaseerd.
Zal ik dan ook maar gelijk de Markerwaard intekenen en de A30 doortrekken vanuit Barneveld door Almere naar Purmerend? Zeg nooit nooit!
In de Structuurvisie Infrastructuur en Ruimte van 2012 (http://www.rijksoverheid.nl/documenten-en-publicaties/rapporten/2012/03/13/structuurvisie-infrastructuur-en-ruimte.html pagina 40) staat deze verbinding wel al ingetekend, inderdaad zonder vastgesteld trace. Ook op Ruimtelijkeplannen.nl staat deze verbinding vermeld.
Volgens de wegenwiki (http://www.wegenwiki.nl/A4_%28Nederland%29) is er op diverse plaatsen langs het beoogde traject een ruimtereservering van toepassing.
Hiermee lijkt het in een verder statium als het traject A6 waar je naar refereert.
Blijft het inderdaad de vraag of we dit in dit stadium al op OSM willen intekenen? Er is een verbinding voorgesteld op die plaats (proposed dus), maar moet het perse een vastgesteld trace zijn om ingetekend te mogen worden?
Wellicht is het handiger dit verder te bespreken op het forum (http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12) dan in deze note.
Als item ingebracht in het forum
http://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=29723
Heb en maar verwijderd. Tracé klopt voor geen meter qua routering en ook veel te ruw ingetekend. Realisatie is niet realistisch voor 2028 (MIRT loopt al tot 2028 en daar zit A4-Zuid niet in).