OpenStreetMap

Diary Entries in Turkish

Recent diary entries

Burası değişti

Posted by mehmet şanlı on 23 April 2016 in Turkish (Türkçe)

Sahilde dolguyaılarak büyük maltepe sahil park yapıldı Turgut Özal Blv. No:129 İdealtepe 34841 Maltepe/İstanbul Türkiye

https://drive.google.com/open?id=0B1NPHkrwgWZtYS02Rm1KMXVCTUU

Location: Kozyatağı, Kadıköy, İstanbul, Marmara Bölgesi, Türkiye

Ofis Mobilyaları

Posted by ofismob on 19 April 2016 in Turkish (Türkçe)

Ofis Mobilyalarinda lider firma Nehir Ofis Mobilyasi ile ofislerinizin trendlerini 2016 standartlarina tasiyin. En uygun fiyatli ofis mobilyasi garantisi, yaza ozel %30 indirimli buro mobilyalaiı ve 5000 m2 kapasiteli shoowromuyla nehir ofis hizmetinizde.

Sac Ekimi

Posted by mdhair on 19 April 2016 in Turkish (Türkçe)

Erkeklerin en buyuk sorunlarindan biri de Sac Dokulmesi. Sac dokulmesini engellemek mumkun degil ama dokulen saclar Dogal Sac Ekimi yöntemleriyle Md Hair Center kalitesinde mumkundur. En uygun Saç Ekimi fiyatları icin Md Saç Ekim Merkezini tercih edin.

Kliniğimiz Mimarlar Arasında da Çok Beğenildi.

Posted by ayhanahmet on 27 March 2016 in Turkish (Türkçe)

Mimari tasarımı İglo Mimarlık tarafından yapılan kliniğimiz Arkitera.com’da yayınlandı ve yayına konulduktan itibaren mimarlar tarafından en çok merak edilen 10 projeden biri oldu.

Arkitera dergileri, online yayıncılığı ve fuarları ile Türkiye’deki mimarların en önemli mesleki kurumlarından bir tanesi. Arkitera.com ise mimarlar için çok önemli bir buluşma platformu olması ile tanınıyor. Kliniğimizin mimari tasarım süreci ve detayları Ocak ayında Arkitera.com’da yayınlanmaya başladı. Kliniğimiz yayınlandığı günden beri Türkiye’deki mimarların da yoğun ilgi gösterdiği ve en çok tıklanan 10 projeden bir tanesi oldu.

Location: Fulya, Şişli, İstanbul, Marmara Bölgesi, Türkiye

Ankara Hacamat

Posted by ismailbayhan on 10 March 2016 in Turkish (Türkçe)

İlk hacamat sektöründeki seo işimi almış durumdayım. Allah utandırmasın. burdaki amacım insanlara hacamat tedavisini anlatmak ve onlara nasıl yapıldığını öğretmek. ankara hacamat olarak ankara geneline hizmet vermekteyiz polikinliğimiz ankara çankaya semtinde hizmet vermektedir

Dönmez Profil Demir

Posted by Dönmez Profil Demir on 29 January 2016 in Turkish (Türkçe)

Dönmez Grup Ltd Şti olarak 1993 den beridir ticaret hayatının içinde olmaktayız. 2014 yılından beridir de girmiş olduğumuz demir profil sektörün de , yer edinmeye çalışmaktayız.

Beylikdüzündeki 1000 m2 kapalı alan 500 m2 açık alan da piyasaya hizmet vermeye devam etmekdeyiz.

Piyasadaki diğer firmalara nazaran biraz yeni olmamıza rağmen , fiyatlarımız da piyasadaki en uygun fiyat garantisiyle devam etmeye çalışırken aynı zaman da boru profil sektörün de en hızlı servis ağını sağlamaya çalışmaktan gocunmuyor işimizi ve müşterimize özen göstermeye devam etmekteyiz.

Location: Saadetdere Mh., Namık Kemal Mh., Esenyurt, İstanbul, Marmara Bölgesi, Türkiye

Merhaba yeni yıl 2016

Posted by izlemiyozcom on 3 January 2016 in Turkish (Türkçe)

Eski yılı geride bıraktık, tam anlamıyla iyi geçtiği söylenemez ama yeni yıldan beklentiler yüksek. bakalım 2015 deki tahliksizlikler peşimizi bırakır, film izle izlemiyoz.com daha iyi şeyler bizi karşılar.

Location: Namık Kemal, Bursa, Osmangazi, Bursa, Marmara Bölgesi, Türkiye

Show Tv donmadan izle

Posted by Canlı on 13 August 2015 in Turkish (Türkçe)

Show Tv donmadan izlemek artık çok kolay bisiklet yada arabayla seyahat ediyosanız show tv kesintisiz olarak seyretme imkanı sizlerin elinde olacaktır. Show tv hd izle mek isteyenlerde olacaktır ama hatları yeterli gelmeyebilir işte bu yüzden hattınızın minimum 16mps olması gerekmektedir. http://www.tvizleyim.com/show-tv burdan izleyebilirsiniz.

Antalya Klima

Posted by Antalya Klima on 9 August 2015 in Turkish (Türkçe)

Antalya Bölgesinde 7/24 hizmet veren uzman ve güleryüzlü kadrosu ile güvenli ve hızlı Antalya Klima Servisi , Antalya Klima Tamiri , Antalya Klima Montaj hizmetlerini alabileceğiniz yetkili ve resmi bayi..

Alışmayın

Posted by ErcanKANAT on 3 June 2015 in Turkish (Türkçe)

Alışmayın başından kalkamıyorsunuz :D

AFET KRİZ TOPLANTI

Posted by ILGIN on 24 February 2015 in Turkish (Türkçe)

002

Location: Cihangir Mh., Beyoğlu, İstanbul, Marmara Bölgesi, Türkiye

Version Mismatch hatası

Posted by Sultans Trail on 4 January 2015 in Turkish (Türkçe)

http://www.openstreetmap.org/way/320321969#map=17/41.27155/28.39051

Bu yerde version mismatch hatası veriyor. Ben çizilen noktaları sildim ama hata vermeye devam ediyor. Nasıl çözebilirim.

Selamlar,

Sedat Çakır

Assos Terrace Hotel

Posted by Assos Terrace Hotel on 28 May 2014 in Turkish (Türkçe)

otel kaydı yapmak istiyorum ama çok zorlanıyorum.

Location: Assos Terrace Hotel, Büyük Husun, Ayvacik, Çanakkale, Marmara Bölgesi, 17880, Türkiye

Çok iyi bi proje ancak yetersiz

Posted by Can19 on 27 April 2014 in Turkish (Türkçe)

Merhaba ben can bu proje çok iyi acak biz çizerlere her bölgede Ofis açmalı ve Maaş bağlamalı Eğer böyle olursa Dünyada heryer hakkında Bilginiz olur

JOSM kullanan birileri var mı acaba

Posted by Ayse duygu on 23 March 2014 in Turkish (Türkçe)

Merhaba ben josm kullanmaya çalışıyorum. Fakat elimde çok kaynak yok. Malesef wiki sayfasıda çok karışık elinde video serisi olan veya eğitim veren bir yer var mı acaba ?

how i can delete my account

Posted by midye on 2 February 2014 in Turkish (Türkçe)

hello, i think i couldnt understand OSM and i want to delete my account from OSM. How can i do that? Thanks

ayna

Posted by midye on 31 January 2014 in Turkish (Türkçe)

hi

Sibersonik web tasarım

Posted by webtasarim on 14 August 2013 in Turkish (Türkçe)

sibersonik web tasarım izmir karşıyaka web tasarım internet sayfa tasarım cms yazılım seo hosting marka tescil reklam

http://www.sibersonik.com

Location: 1664 Sokak, Karşıyaka, İzmir, Ege Bölgesi, 35610, Türkiye

Masaüstü Bilgisayarlar Değerini Yitiriyor mu?

Posted by earclam58 on 11 May 2013 in Turkish (Türkçe)

Masaüstü Bilgisayarlar hayatımıza girdiğinden beridir, hayatımız da birçok değişiklikler ve yenilikler meydana geldi. Masaüstü Bilgisayarlar iyi veya kötü gelişimleri ile yaşamımızın bir şekilde parçası haline geldiler. İlk piyasaya sürüldüğü günden beridir, sürekli değişiklik gösteren teknolojisi ile kendinin yenileyerek çok değişik modeller geliştirmiştir. Masaüstü Bilgisayar modelleri öyle hızlı gelişiyor ki, bu modellere yetişilemez ve sürekli değişimime ayak uydurarak bilgisayarını değiştirmek isteyenler için zor hale gelmiştir. Çünkü yıl içinde bile bir sürü değiştirdikleri modellere yetişmek gerçekten zordur.

Masa üstü bilgisayar fiyatları İlk masa üstü ilе tanıştığımız bilgisayarlar şimdi dizüstü laptop gibi modеllеr ilе çağ atlamış vaziyеttеlеr. Hatta küçük cеp tеlеfonlarımıza kadar da girmiş durumdalar. Dizüstü Bilgisayarlar ilе hеr bulunduğumuz ortam içindе işimiz görülеbilmеktеdir. Bu tür avantajı isе bizе ciddi zaman tasarrufu sağlar. İşimizdе vеya okulda bitirеmеdiğimiz işlеri mеtroda trеndе lokanta da boş vakit bulabildiğimiz buna bеnzеr yеrlеr dе bilе bitirtip başarılı işlеrе imza atabiliriz. Bu nеdеn ilе rağbеt çok olduğu için çok dеğişik laptop çеşitlеri çıkmıştır.

Masa üstü bilgisayarlara olan ilginin azalma sеbеbi nеdir?

Bu dizüstü bilgisayar modеllеri tam anlamı ilе masa üstü bilgisayarların aut olmasını sağlamamış olsa da еtkinliğini çok azaltmıştır. Еskidеn çok sık kullandığımız bu masaüstü bilgisayarlar artık çok fazla rağbеt görmеmеktеdirlеr. Bunun sеbеbi sadеcе diğеr laptop türü modеllеrin gеlişmiş olması ilе ilgilidir. Bunlar hеr yеrdе kullanıldığı için laptop alışkanlığı masa üstü için itibar azaltmıştır.

Aslında masa üstü bilgisayar modеllеri daha kolay kullanım sağlamaktadır. Masa üstü kullanır ikеn alacağımız vücut pozisyonu daha sağlıklı olur. Koltukta kullanıyor olmamız gеriyе yaslanarak kullanma imkanı da sağladığından bеl vе sırt ağlarına da fırsat vеrmеz. Bu nеdеn ilе modası gеçеcеğе bеnzеmiyor. Masa üstü bilgisayar fiyatları aynı zamanda diğеr çеşit modеllеrе görе dе çok daha ucuzdur. http://www.atombilisim.com.tr/

4+4+4 Eğitim sistemi ile birlikte okullarımız yeniden şekilleniyor.

Posted by wolfgank on 22 April 2013 in Turkish (Türkçe)

Milli Eğitim Bakanlığımızın uyguladığı okul dönüşümleri sebebiyle bir çok okulumuz isim ve tür değişikliklerine uğramıştır. Okullarımızın bazılarının depreme ve artan kapasiteye karşı yetersiz gelen binaları yıkılarak "İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi" (İSMEP) kapsamında yenilenmektedir. Bu sebeple bazı okullarımızın arsası küçük geldiği için adresi de değişmektedir. Bu amaçla öncelikle İstanbul ilinde Fatih Projesi Kapsamında ziyaret ettiğim okulları harita üzerinde 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı içerisinde yer alacakları düzende işaretlemeye çalışıyorum. Bu işaretlemeler en güncel bilgilerdir.Bazı Belediye ve MEB kaynaklarında rastlayamayabilirsiniz. Keşke tüm kurum müdürlerimiz ve BT Rehberlerimiz openstreetmap sistemine kayıt yaptırıp kendi eğitim bölgeleri ile ilgili güncellemelere katkı sağlasa... Sanırım bunu bir intel Learning Path uygulaması ile Mayıs ayı içinde hep birlikte göreceğiz. Sonuçlarını bende merak ediyorum.

Older Entries | Newer Entries